Séria Shun Premier Tim MälzerNachádza sa tu: 9 produkty/-tov.

Séria Shun Premier Tim Mälzer
Pre trend určujúcu sériu Shun Premier Tim Mälzer vyrobila firma Kai šesť dodatočných nôžov z nehrdzavejúcej 32 vrstvovej damaškovej ocele. Čepele týchto nožou zdobí ručne tepaný povrch ktorý je v Japonsku známy ako Tsuchime, kombinujúci nekonečne estetickú kvalitu a ultimátnu ostrosť. Ich čepeľ tiež obsahuje masívne jadro z VG-10 s tvrdosťou 61 HRC stupnice.

V tejto limitovanej sérii výročných nožov bol dôraz kladený na poskytovanie optimálneho uchytenia ale aj mimoriadnu tvrdosť.
Séria Shun Premiere Tim Mälzer počnúc nožom na chlieb až po nôž Santoku poskytuje profesionálny krájací nástroj ktorý nastavý nový štandard v prémiovom segmente tým, že poskytne výnimočný výkon v nadčasovom dizajne.

Držiac sa hesla série Tim Mälzer : ,,Dobrý nôž nie len že uľahčuje prácu ale taktiež pomáha aby varenie dopadlo dobre", každý zo starostlivo vyrobených damaškových nožou bol upravený v príslušnej oblasti použitia japonskými majstrami kováčmi z mesta Seki.
Vzhľadom na symetricky tvarované rúčky z lieskového dreva zabezpečujú tieto nože presný rezný výkon pre pravákov aj ľavákov.