Šéfkuchárov nôž Wasabi Black väčší (20 cm)

Šéfkuchárov nôž Wasabi Black väčší (20 cm)

Väčší šéfkuchárov nôž Wasabi Black, čepeľ 20 cm

Viac detailov


51,95 € s DPH

6720C

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili:

Šéfkuchárov nôž Wasabi Black patrí do ruky každému nie len profesiálnemu šéfkuchárovi. Vďaka jeho širokej 20 cm čepeli je vynikajúcim pomocníkom na všestranné krájanie, rezanie alebo porcovanie rôznych druhov pokrmov.

 

Wasabi Black - leštená čepeľ a čierna rukoväť sú určujúcimi znakmi série Wasabi Black. Tieto Japonsky dizajnované nože leštenej nerezovej oceli o tvrdosti 58 ± 1 HRC (Rockwellovej stupnice) prepožičiavajú vašej kuchyni vzhľad a atmosféru ďalekého Východu. Na nožoch Wasabi Black sú výrazné ich špeciálne rukoväte. Boli vyvinuté špeciálne pre túto sériu, ktorá ponúka optimálnu hygienu vďaka špeciálnej kombinácii bambusového prášku a polypropylénu v spolupráci s prírodnými anti-bakteriálnymi vlastnosťami bambusových častíc.

Na rozdiel od tradičného japonského dreva čierna rukoväť nie je vložená do dreva rukoväte, ale je doň priamo kovaná. Takže čepeľ je úzko pripojená k rukoväti a neumožňuje nečistotám usadiť sa v medzerách čo je veľmi vhodné pre prácu v reštauráciách alebo jedálňach.

  • Dĺžka čepele 20 cm
  • Dĺžka rúčky 12,6 cm